Czytaj nasze newsy

Premiera utworu Tupolev - 'Dwa okręty' (teledysk)

Image placeholder

Premiera „Dwóch Okrętów” miała się odbyć kiedy indziej i w innych okolicznościach, ale zdecydowaliśmy, że podzielimy się z Wami tym co zdołaliśmy stworzyć kilka miesięcy temu. W ten dziwny czas, kiedy zamknięci w domach czekamy na powrót do tej normalności i szarości, na którą zdarza się nam tak często narzekać. Mamy więc nadzieję, że te 5 minut z kawałkiem umili wam czas.

Nie jest to tryskający fajerwerkami teledysk w 8k i milionach kolorów. Nie jest to też nagranie z najlepszego studia w Kalifornii. Jest to nagranie „na setkę” zrealizowane przez naszego gitarzystę Sesyla, do którego za pomocą kilku tanich kamerek zrobiliśmy video. Video, które Mordertza poskładał na darmowym programie. Padło na niego bo w zespole nikt nie miał na tyle mocnej karty graficznej (sic!). Mocną stroną tego przekazu audiowizualnego jest na pewno fakt, że kawałek powstał od serca i tego zespół wstydzić się nie będzie!!! Jest to spontaniczne działanie 5 kumpli, którzy kilka miesięcy wcześniej jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności zaczęli wspólnie muzykować i wraz z piosenką „Dwa Okręty” powstał w tym czasie materiał na pełny album, który przy sprzyjających wiatrach może mieć premierę jeszcze w tym roku.

Zapraszamy na premierę jutro 21 marca (Dzień Wagarowicza, w którym nikt nie wagaruje) o godzinie 16.00, na Facebooku i Youtube!

https://www.youtube.com/watch?v=WmsXP6BrXPg

PS: Coronavirus ssie dzidę!!!